Kıdem Tazminatı Hesaplama

Kıdem Tazminatı veya İhbar Tazminatı hesaplarınızı yapabileceğiniz şekilde konumuzda, gerekli hesaplama bilgisi verilmiştir. Sitemizde hesaplama sonuçlarınızın detaylı dökümlerini yazdırabileceğinizi söylemek isteriz. Tazminat Hesabı sayfamızda yan hakları, ikramiye ve prim gibi ödemeleri, ücret dışındaki kazançları kapsayan ek ödemeleri gibi bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Denge Hukuk Bürosu Avukatlık Hukuk Danışmanlık Hizmetleri - İstanbul Hukuk Avukat - Kıdem Tazminat Hesaplamaları

Denge Hukuk

Sitemizde İşçi Kıdem İhbar Tazminat hesaplama işleminin yanı sıra, kurumumuz ile iletişime geçerek profesyonel destek hizmeti alabilirsiniz. Alanında uzman hukuk danışmanlarımız sizler için her türlü bilgiyi en ince ayrıntısına kadar gerekli donanımları vereceğinden şüpheniz olmasın.

Kıdem Tazminatı Hakkını Nasıl Kazanırsınız sorusuna özet olarak açıklama getirecek olursak:

Kıdem tazminatı hakkını kazanmanız  için bazı kıstaslar vardır ve bu kıstaslar yada şartları sağlamanız gerekir. Örneğin minimum yani en az 1 yıl süre işyerinde çalışıyor olmanız şartı vardır. Tabi buna paralel olarak ayrıca belirsiz süreli iş sözleşmesi ile çalışıyor olmak bu şartlardan bazılarıdır. Belirli süreli iş sözleşmesi var ise tazminata hak kazanılmaz fakat bu durumun da bir takım istisnaları bulunabilir. İstisnalara dair detay bilgiler için Denge Hukuk Bürosundan gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Denge Hukuk Bürosu Avukatlık Hukuk Danışmanlık Hizmetleri - İstanbul Hukuk Avukat Danışmanlık - dengehb.com - Kıdem İhbar Tazminat

Denge Hukuk Bürosu

Kıdem tazminatı için başvuruyu nereye yapmanız gerekir?

İşçi veya çalışan personelin  Kıdem Tazminatı İçin Nereye başvuruyu yapması gereken yeri belirtecek olursak. Kıdem tazminatlarında uyuşmazlıklarında çalışan yazılı olarak (bu noktaya dikkat etmeniz gerekir. Yazılı ifadesi önemli) işyerinin bulunduğu yerdeki adliye dairesine giderek  başvuruyu yapmalıdır.

Başvuru sonrasında adliyelerdeki arabuluculuk bürosuna bu başvuru işleminizi yapabilirsiniz. Bunun dışında büro yoksa bu işi yapmakla yükümlü bulunan sulh hukuk mahkemesi başvurmak zorundasınız.

Kıdem Tazminatı Hesaplaması Nasıl Yapılır Nedir - Denge Hukuk Bürosu İstanbul Avukatlık Hukuk Danışmanlık Hizmetleri Dengehb.com - Kıdem Tazminat

Kıdem Tazminatı Hesaplaması

Tazminat Hesaplama İşlemi için Sayfayı ziyaret ederek işlemi kendinizde yapabilirsiniz.

Kıdem Tazminatı ve Diğer Tüm İşçilik Hesaplamaları (dengehb.com)

Kıdem Tazminatı Hesaplaması Nedir Nasıl Yapılır - Denge Hukuk Bürosu İstanbul Avukatlık Hukuk Danışmanlık Hizmetleri Dengehb.com

Denge Hukuk Bürosu – Tazminat İşlemleri

Denge Hukuk Bürosu Avukatlık Hukuk Danışmanlık Hizmetleri - İstanbul Hukuk Avukatlık Büro Hizmetleri

Denge Hukuk Bürosu Avukatlık Hukuk Danışmanlık Hizmetleri

İşçi Kıdem Tazminatı Hesaplama işlemlerini tek bir tuş ile yapabilirsiniz.

Alanında uzman ekip kadromuz, her türlü hukuk sorunlarınıza çözüm için hazırdır.

Denge Hukuk Bürosu Avukatlık Danışmanlık hizmetlerinden 24 saat her an her zaman hazır olarak, bir arama ile iletişime geçerek yararlanabilirsiniz.

Sayfamızda belirtilen iletişim kanallarımız üzerinden (WhatsApp, mail iletişim ve hızlı form iletişim sayfası) irtibatı sağlayabilirsiniz.

İstanbul Hukuk Bürosu – Denge Hukuk Avukatlık Danışmanlık Faaliyetleri.